Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Vordon - wszystko o marce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 administrator

administrator

    Administrator

  • Administrators
  • 174 postów

Napisano 11 września 2017 - 11:07

Marka Vordon należy do grupy Profit Plus Sp. z o.o. Na polskim rynku prężnie działa od 2010 roku. Swoją główną siedzibę posiada w Rzeszowie, biuro administracyjne w Warszawie oraz biuro wraz z magazynami w Gdańsku. Od początku istnienia firma w swojej ofercie posiadała nawigację i sprzęt GPS. Dziś są to sztandarowe produkty marki Vordon, która rozszerzyła również swoją ofertę o inne elementy elektroniki samochodowej. Vordon od kilku lat pozostaje liderem w ilości sprzedaży nawigacji na polskim rynku. 

 

Biuro projektowe Vordon dostarcza starań aby każda pojedyncza sztuka produktów sygnowanych znakiem marki poddawana była testom jakościowym. Ekipa projektantów i grafików dba o wizualne cechy produktów, a także walory użytecznościowe. Dzięki importowi zagranicznych rozwiązań i podzespołów możliwa jest synergia wysokiej jakości produktu z niską ceną i łatwą dostępnością.

 

Na przestrzeni swojej działalności firma otrzymała niezbędne certyfikaty jakości, takie jak CE, czy RoHS oraz Rzetelna Firma w nagrodę za potwierdzoną przez konsumentów uczciwość, rzetelność i wiarygodność. W 2016 roku firma stała się laureatem Gazeli Biznesu.

 

Wysyłka towarów odbywa się z magazynów w Rzeszowie lub Gdańsku co gwarantuje ekspresową dostawę na terenie całej Polski. Serwisowanie sprzętu, naprawy gwarancyjne odbywają się w Rzeszowie.

 

W swojej ofercie Vordon posiada głównie elektronikę samochodową. Do naczelnych produktów należy nawigacja samochodowa, dostępna w kilku wariantach funkcjonalności, nawigacja motocyklowa, kamery cofania, monitory cofania, radia samochodowe, rejestratory samochodowe oraz wiele innych sprzętów elektroniki samochodowej i użytkowej. Oferta produktowa stale jest rozwijana i powiększana.

 

  • Synergia wysokiej jakości produktu z niską ceną i łatwą dostępnością to największe wyzwanie z jakim przyszło się zmierzyć marce Vordon. Obraną misję, z niesłabnącym zaangażowaniem realizuje już blisko od 7 lat.
  • Vordon posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości, takie jak CE, czy RoHS. Marka Vordon została również odznaczona certyfikatem Rzetelna Firma w nagrodę za potwierdzoną przez konsumentów rzetelność i wiarygodność oraz w 2016 Gazelą Biznesu.
  • Firma przykłada dużą uwagę do ciągłego testowania i ulepszania jakości produktów, oraz dostosowywania towarów do stale ewoluujących trendów. Dzięki temu możliwe jest zaoferowanie aż 36 - miesięcznej gwarancji producenckiej.
  • Do naczelnych produktów marki Vordon należy nawigacja samochodowa, dostępna w kilku rozmiarach i wariantach funkcjonalności, kamery cofania, radia samochodowe oraz wiele innych sprzętów elektroniki samochodowej i użytkowej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych