Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosba w sprawie nowego firmware

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaniballo

kaniballo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 grudnia 2018 - 08:38

Witam,

Przepraszam, ze pisze bez polskich znakow.

Rozmawialem juz z Panstwa dzialem sprzedazy oraz z serwisem.

Bylbym bardzo wdzieczny jesli bylaby mozliwosc poproszenia producenta firmware o dodanie obslugi trybu mirror do wejscia AV-in.

Obecnie mam podlaczone dwie kamery jedna z tylu auta, druga z przodu.

Po uruchomieniu radia i wlaczeniu av-in obraz ma zamieniona lewa strone z prawa - zamontowana kamera obsluguje tzw tryb mirror, ktory za to odpowada, brakuje tylko zeby taka opcja byla dostepna w radiu.

Podejrzewam, ze dodanie takiej funkcji to pol moze jedna linijka kodu, a bylbym bardzo z tego powodu wdzieczny.

Jeśli nie byloby to problemem prosilbym o przekazanie mojej prosby do stosownych osob zajmujacych się firmwarem.

W razie potrzeby moge dostarczyc zdjecie obrazujace na czym polega problem.

#2 mr.slowikowski

mr.slowikowski

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 grudnia 2018 - 12:56

Przy okazji byłoby super podpowiedzieć i przypomnieć producentowi o aktualizacji systemu aby mirror link działał z androidem 8 i 9. Czuję się zawiedziony, że nie mogę podłączyć swojego telefonu z radiem by móc mieć nawigację na ekranie radia.

#3 kaniballo

kaniballo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 10:36

Po cichu liczę, że się uda coś zadziałać z tą aktualizacją, bo radio jest na prawdę fajne :)

#4 kaniballo

kaniballo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 10:38

a taki btw - zainstalowałeś phone link? u mnie w and 7 najpierw nie działał mirrorlink, a po instalacji jakoś dziwnie ruszył. Jak będzie w wyższych wersjach nie wiem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych